Фліпчарти

Відображаються усі з 3 результатів

Бажаєте проводити тренінги та презентації на професійному рівні?

Представлений нами фліпчарт полегшить Вам це завдання!

Будьте певні, що саме сучасний дизайн та особливості фліпчарта зроблять Вашу презентацію ефективною та зрозумілою, а також посприяють успішному засвоєнню інформації.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

        Фліпчарти від «АLLboards», з нами ваш успіх прийде!

У світі, що не стоїть на місці, а з кожним днем набирає обертів, пропонує братись за нове, послуговуватись технологіями та вдосконаленими варіантами відомих нам речей стояти осторонь видається абсурдним і легковажним заняттям. Технологічні реалії виділяють нам рівні можливості та дають однакову кількість спроб для досягнення успіху не залежно від освіти та свідомої готовності і здатності відповідати за результат наперед. Ми маємо право розвиватись, нам не чинять перешкод повсюдно, а ті перешкоди, які є лишень загартовують характер і задають ритму, темпу, що матиме відповідний наслідок у близькому майбутньому. Перед рішучим кроком на дорозі здобуття свого права на успішний бізнес – проект, проведення презентаційного, мотивуючого та інформативного аспекту викладання, візуалізації інформації і своїх думок зокрема слід мати матеріально – технічну базу, просту в користуванні, доступну за ціною і приємну в експлуатації. Наявність вдосконалених і простих гаджетів, що відомі нам з шкільних років не тільки задасть необхідного заряду у проведенні успішних нарад, презентацій, але й своєю дотичністю до спогадів про добрі часи зробить можливим прихід нових добрих моментів та емоцій.  Компанія «АLLboars» презентує доступні за цінами, прості в роботі та емоційно – позитивні магнітні фліпчарти, з якими ваша презентація, актуалізація знань, навиків і самі проекти матимуть опору надійності та позитиву. Відомим фактом залишається той, що адаптований виклад творчих думок на поверхні, на якій приємно писати і на доступному до читання форматі, розмірі значно краще сприймається оточуючими, а звідси наближає початок реалізації успішного задуму. Фліпчарти від «АLLboars» мають власне таку приємну до написання магнітну поверхню, а різноманітність розмірів фліпчартів від нашої фірми допоможе вам досягти успіху проектів, підібравши необхідний формат фліпчарту. Важливим моментом у поданні інформації про фліпчарти «АLLboars» є те, що на них надається гарантія безпроблемного використання на протязі 2 – ох років. Вашій увазі ми хочемо запропонувати фліпчарти з магнітною поверхнею таких моделей та характеристик:

  1. 1BLACK, розміром 100х70 см за ціною 1689грн. Модель сухостирально – магнітного виду фліпчарту на тринозі ідеально підходить для писання маркером і кріплення на поверхні паперу більшості відомих форматів: A1, A2, A4, A3. У комплект до фліпчарту FL1BLACK на зручній тринозі додається поличка для маркерів та інших потрібних для проведення презентацій аксесуарів. Важливо знати, що висота ніжок триноги у моделі фліпчарту FL1BLACK, при потребі легко  регулюється. На сухостирально – магнітну поверхню фліпчарту фірми «АLLboars» додано гарантію на двохрічний термін.
  2. Магнітний мобільний фліпчарт на колесиках FL2BLACK має значну популярність серед покупців, завдяки підвищеній мобільності своєї опори – основи. Ціна фліпчарту колесного типу теж є доступною і сягає 2789грн.В моделі FL2BLACK можна регулювати висоту ніжки, а наявність коліщат дозволяє легко пересувати презентаційний пристрій до аудиторії і в рамках кабінету, офісу, залу. Розмір поверхні фліпчарту на колесиках 100смх70 см користується чималою популярністю замовників мобільних фліпчартів із сухостирально – магнітною поверхнею. Поличка для маркерів та аксесуарів в моделі FL2BLACK теж є в наявності. На поверхню мобільного, на колесиках фліпчарту можна легко закріпити всі відомі, сучасні формати паперу, завдяки магнітам, а це дозволить провести нараду, тренінг тощо на найвищому візуальному рівні. Гарантія у два роки на поверхню моделі типу FL2BLACK є безумовним свідченням якості та відповідального ставлення до такого потрібного у наш час пристрою для проведення переговорів, презентацій, навчання.

Компанія «АLLboards» відповідально та якісно підбере необхідну вам модель простого і надійного фліпчарту!