Шановні клієнти! Ми працюємо! Ми повинні підтримати економіку нашої країни, сплачувати податки та допомагати нашим відважним ЗСУ, які перебувають у зонах бойових дій і мужньо долають ворога. Доставка здійснюється у працюючі відділення Нової пошти.

Про нас

“ALLboards – Україна” – офіційний та ексклюзивний представник в  Україні ТМ “Allboards” (Польща) пропонує широкий асортимент презентаційного обладнання, виготовленого за найсучаснішими технологіями з урахуванням новітніх тенденцій та побажань споживача, згідно стандартів, з дотриманням всіх технічних вимог щодо виробництва та якості продукції.

Продукція ТМ “ALLboards” – це унікальна пропозиція, яка виникла на базі багаторічного досвіду роботи на канцелярському ринку в країнах Центрально-Східної Європи.

Наша мета – зробити Вашу роботу комфортною та ефективною!

Дбаючи про Вас, ми створили комплексну пропозицію співпраці, яка поєднує в собі продукцію високої якості за привабливими цінами, а також ряд послуг і рішень стосовно запропонованих нами товарів.

Наша пропозиція спрямована до широкої цільової аудиторії – від великих підприємств, через установи публічної адміністрації, фірм із середнього сектору і малих підприємств до домашніх користувачів.

ALLboards – Україна

Знання – це сила. Людина, яка знає в чому її сила і чого варті її знання автоматично стає на шлях досягнення успіху.

Поспіх у сучасному світі зайняв чільне місце у прагненні бути в курсі подій, реалізувати себе і триматись правильних сторін світосприйняття.

Бути успішним  – це бути озброєним знаннями, вміннями та навиками, а все це  допомагають отримати і закріпити нові технології і перевірені часом та зручністю у користуванні традиційні пристрої та винаходи.

Наша компанія за полегшення життя і гармонійний розвиток нового покоління, якому має що запропонувати, порадити.

Широкий асортимент корисних пристроїв простих у користуванні та направду потрібних для саморозвитку допомагає досягати вершин успіху. Ми пропонуємо таку професійно розроблену і привабливу за дизайном, цінами та зручністю продукцію:

1) Магнітні дошки, що допомагають у навчальному процесі, незамінні в сучасних офісах, великих компаніях, магазинах, клініках.

2) Фліпчарти, які використовуються для презентацій та тренінгів, зборів колективів та окреслення установочних завдань.

3) Крейдові дошки для шкіл, кафе, пабів, барів, магазинів, аптек.

4) Коркові дошки аби належним чином навести лад у бухгалтерії, проектах, в домашніх планах, як от поїздки, рахунки, нотатки, важливі доручення і навіть романтичні послання.

5) Магнітні обертові дошки, в яких вміло поєднались портативність і простота в користуванні.

6) Шкільні дошки, крейдові помічники в отриманні знань, без яких традиційно і школа не школа.

7) Товари для дітей, для їхнього розвитку, пробудження таланту юного художника, винахідника чи науковця.

8) Аксесуари для крейдових дошок, набори маркерів, спреї та губки для фліпчартів й різноманітна високоякісна канцелярія.

Нас виділяє прагнення полегшити вам навчання, роботу, здобування нових знань, пробудження і вдосконалення талантів явних і прихованих. Крім того, технології за якими вироблена наша продукція є сучасними, екологічними та конкурентними за якістю і привабливими та доступними за ціною.

Давайте розвиватись і вдосконалюватись разом!

Ми готові до організації тривалої та плідної співпраці з ВАМИ!!!

Наша пропозиція – ваш вдалий вибір!!!

Замовити дзвінок