Шановні клієнти! Ми працюємо! Ми повинні підтримати економіку нашої країни, сплачувати податки та допомагати нашим відважним ЗСУ, які перебувають у зонах бойових дій і мужньо долають ворога. Доставка здійснюється у працюючі відділення Нової пошти.

Як вибрати дошку для презентацій?


Як вибрати дошку для презентацій?
0 Comments

Проекти і презентації, наради і засідання, без них неможливо уявити навчання чи  робочий процес на фірмі та підприємстві. До презентацій готуються як до екзаменів, студіюються ролі, виділяються слова, фрази, розставляються акценти, виробляється по – етапах мозковий штурм, актуалізація знань та навиків і т. д. Без візуальних та організаційних помічників бути на висоті під час презентацій, нарад направду важко.

Саме такими надійними помічниками є коркові та магнітні таблиці в дерев’яних і алюмінієвих рамах.

Для того,  щоб вибрати дошку для презентацій, яка підійде саме Вам,  насамперед потрібно визначитися з розміром. У нашому інтернет магазині є найбільш популярні розміри: 150х100, 100х200, 120х180, 90х60, 45х60см. Окрім того можна замовити розмір дошки для презентацій, проектів за індивідуальними, зручними для вас параметрами.
Друге,  на що варто звернути увагу це поверхня дошки. Вона може бути коркова, сухо-стиральна магнітна, комбінована.
На сухо-стиральній магнітно-маркерній дошці інформація фіксується магнітами або пишеться маркерами. Кріпиться до стіни або стоїть на ніжках. Поверхня дошки – біла. Магнітно-маркерна дошка дешева і проста в експлуатації. Грає роль стенду, дозволяє наочно уявити відомості. Застосовується як робочий щоденник. Найбільш популярна така дошка для презентацій.
На корковій дошці –  листочки кріпляться  канцелярськими кнопками. Коркова дошка ефектна на вигляд і зручна у використанні.  Коркові дошки – знаходять місце в кожному приміщенні: офіси, магазини, лікарні, школи, заклади харчування. Це функціональний та естетичний елемент, завдяки якому, Ви маєте чудову можливість швидко та доступно подати інформацію учню, клієнту, відвідувачу.
Крім того магнітні і коркові дошки можуть мати різний тип рами (алюмінієва або дерев’яна), що впливає на їх ціну та експлуатаційні характеристики.

Компанія  Allboards-Україна пропонує широкий асортимент презентаційного обладнання від виробника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити дзвінок