Шановні клієнти! Ми працюємо! Ми повинні підтримати економіку нашої країни, сплачувати податки та допомагати нашим відважним ЗСУ, які перебувають у зонах бойових дій і мужньо долають ворога. Доставка здійснюється у працюючі відділення Нової пошти.

Коркова дошка на стіні: для чого вона потрібна і куди її повісити?


Коркова дошка на стіні: для чого вона потрібна і куди її повісити?
0 Comments

Корок – це унікальний матеріал, який є надзвичайно пружним, легким та екологічним. Який б виріб з нього не було виготовлено, він принесе тепло і затишок в інтер’єр будь-якої кімнати, навіть якщо мова йде про коркові настінні дошки. Їх дуже зручно використовувати в якості інформаційної дошки. Правда писати безпосередньо по корку маркером або крейдою не вийде, але зате на неї дуже легко за допомогою голок або кнопок зафіксувати будь-яку записку. Це можуть бути паперові замітки, інформаційні листи або плакати. Крім того, коркова дошка в інтер’єрі дуже часто застосовується для додаткового декору стін, вона може стати і місцем для зберігання сімейних фотографій, дитячих мистецтв і різних виробів, зроблених власними руками.

Залежно від розміру, форми і призначення, коркову дошку на стіну можна повісити практично в будь-якій кімнаті. Наприклад, на кухні вона стане чудовим місцем для тимчасового зберігання рецептів. Коркова дошка на стіні в передпокої також може бути інформаційним табло, а може виконувати роль ключниці. Не рідко в продажу зустрічаються дошки з полицею і гачками.

Завдяки красивому оздоблення на корковій дошці можна стильно зберігати біжутерію, речі для рукоділля в жіночій майстерні або звичайний канцелярський дріб’язок в домашньому кабінеті.

Коркова дошка на стіні коридору і дитячої, як ми вже з’ясували, може стати місцем для зберігання пам’ятних предметів, зроблених руками дитини, списку завдань тощо.

Незамінними коркові таблиці є в таких приміщеннях як офіси, магазини, лікарні, школи, заклади харчування. Це функціональний та естетичний елемент, завдяки якому, можна швидко та доступно подати інформацію учню, клієнту, відвідувачу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити дзвінок