Аксесуари

Показано один результат

Магніти для сухостирально-магнітних таблиць (діаметр 3,5см 10шт/уп) — 58 грн/уп.%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-3


Крейдові маркери WeteraseMarker ( маркери для крейдових таблиць червоного, зеленого, синього, жовтого, білого кольорів) – 98 грн/шт.


Крейдові маркери WeteraseMarker (великий) ( маркери для крейдових таблиць червоного, зеленого, синього, жовтого, білого кольорів) – 118 грн/шт.


Маркери Whiteboard drywipe (маркер чорного кольору для сухостирально-магнітних таблиць) – 10 грн/шт.


index

Маркери Pentel MW85 (маркер для сухостирально-магнітних таблиць чорного кольору) – 27 грн/шт.


images

Магніти для сухостирально-магнітних таблиць (набір кольорових магнітів10шт/уп) – 48 грн/уп.


gubka Губка для стирання – невід’ємний додаток до кожної сухостирально-магнітної таблиці!


Спрей для сухостирально-магнітних таблиць, фліпчартів – високоякісний спрей для чищення поверхні сухостирально-магнітних таблиць (лакованих та керамічних), в т.ч. інтерактивних.

(Спосіб використання: невелику кількість спрею нанести на забруднену поверхню, зачекати 15-20 секунд. Витерти поверхню чистою, м’якою тканиною або паперовим одноразовим рушником, до отримання бажаного ефекту)

Можна використовувати також для чищення клавіатури, корпусу комп’ютера (не стирає написів).


Тримач для маркерів    


Для роботи на багатофункціональних таблицях необхідні різноманітні маркери, магніти та крейда, а також засоби чищення.
Класифікація аксесуарів для таблиць
В залежності від типу таблиці, аксесуари класифікують наступним чином:
– Універсальні;
– Для сухостирально-магнітних таблиць;
– Для крейдових таблиць.

Різновиди та критерії вибору
Магніти бувають різні за розміром, формою та кольором. Їх необхідно обирати, керуючись розміром дошки та виробничою необхідністю.

Маркери розрізняють декількох видів: крейдові, для сухостирально-магнітних таблиць, універсальні (для крейдових та скляних таблиць). Критерієм вибору є необхідні для роботи кольори.
Окремою групою аксесуарів є засоби чищення: губки, рідини і спреї. Вони також класифікуються залежно від типу таблиці. Їх необхідно обирати спираючись на різновид таблиці та частоту її використання.
Обираючи будь-який аксесуар до таблиці, потрібно керуватися не тільки його вартістю, а й функціональністю та співвідношенням «ціна-якість».