Магнітні обертові дошки

Відображаються усі з 2 результатів

Потрібна мобільна таблиця?

Наша пропозиція здійснить Ваші очікування: сухостирально-магнітна поверхня, поличка для маркерів та аксесуарів, можливість використання двох сторін таблиці.

Немає необхідності кріплення на стіні – з нашою обертовою таблицею Ви справитесь в будь-яких умовах!


obertovi

Магнітні обертові дошки від «ALL boards» – практичне вирішення багатьох творчих питань!

Під прискіпливим поглядом певних завдань та моментів прийняти адекватне ситуації і направду правильне рішення не завжди легко. Емоції допомагають, заважають і ведуть за собою, відвертають увагу від головного. Все це відбувається за лічені секунди, миттєвості, облік яких у вимірі часу не кожного разу виступає послідовно та можливо до захоплення, фіксації. Вихід із поняттєвих колізій, мерехтливих і не до кінця усвідомлених формул є цілком реальним, якщо мати справу із продуманим винаходом, вдосконаленим варіантом давно відомого пристрою, обладнання. Пригадаймо шкільні роки, коли опитування учителем класу перетворювались на своєрідну екзекуцію і вийти на рівень оцінки, балу, що був би не прив’язаним до непевності, стресового поштовху було за межею оптимальних можливостей. У більш дорослому віці похід до дошки не мав би відбитку розгубленості на обличчі і неповної відповіді на питання загалом. Навчальна дошка не повинна виводити нас з рівноваги і заважати проявити усю повноту потрібних знань та навичок.

Часи змінились, вдосконалення та еволюція всього дивує кожного дня. В дошкільний, шкільний, ВУЗовий компонент і звичайно бізнес та різноманітність тренінг – проектів прийшли видозмінені формою, виявом та зручністю дошки та аксесуари, що ведуть поважний, сублімаційний відлік звершенням й успіху власним користувачам, клієнтам. Компанія «ALL boards» із гордістю та повагою до клієнтів пропонує сухостирально – магнітні обертові дошки (таблиці). Мобільність та простота у користуванні магнітно – обертовими дошками ставить їх в ряд помічників вашим навчальним, бізнесовим та мотиваційним завданням і сприяє їх плавному та результативному втіленню. Перевагою використання сухостирально – магнітних обертових таблиць компанії «ALL boards» є те, що вони не потребують фіксації на стіні і мають маневрену продуману основу. Крім того даний вид таблиць (дошок) додатково екіпірований поличкою для аксесуарів та маркерів, що збільшує портативність та задоволення від користування таблицями «ALL boards». Ми пропонуємо замовити сухостирально – магнітні обертові дошки таких видів:

  1. 90×120 (розмірами 120 на 90 см )
  2. МВ120х180(із параметрами 120 на 180 см )

Обертові сухостирально – магнітні таблиці мають гарантію на поверхню у 10 років експлуатаційного компоненту і можливість використання двох сторін дошки (таблиці). Наявність магнітної поверхні дозволяє легко кріпити до неї магнітики та інформацію на папері, а також писати маркером. Важливо те, що обертову таблицю «ALL boards» можна встановити під бажаним кутом для більшої зручності у роботі. Покупці даного виду таблиць:

MB90x120, МВ120х180 мають унікальну можливість використовувати поверхню дошки як проекційний екран, що, погодьтесь, дуже вигідно в умовах нових викликів та творчих підходів до проведення презентацій, проектів, навчального методу, нарад. Обертові таблиці сухостирально – магнітного типу від «ALL boards» є дуже маневреними і тому легко знайдуть своє місце в кабінеті, залі, офісі, кімнаті тощо.

Презентуйте свої проекти і задуми завдяки сухостирально – магнітним обертовим таблицям «ALL boards»!