Коркові дошки

Відображаються усі з 21 результату

Маєте досить розкиданих рахунків, карток, нотаток?

Впорядкуйте свій робочий стіл, придбавши коркову таблицю.

Коркові дошки – знаходять місце в кожному приміщенні: офіси, магазини, лікарні, школи, заклади харчування. Це функціональний та естетичний елемент, завдяки якому, Ви маєте чудову можливість швидко та доступно подати інформацію учню, клієнту, відвідувачу.

АLLboards, коркові таблиці для вас

   Від зорі до зорі доводиться працювати аби досягти успіху в світі, що нас оточує. Так, ми самі зробили його таким шаленим і нестримним, проте часто не потрапляємо у такт його бігу і від цього зазнаємо розчарувань та падаємо настроєвою хвилею. Спинити плинність часу не можливо та є помічники, не тільки людські, але й предметні, використовуючи які можна встигати більше і виконувати роботу якісно та із задоволенням. Проекти і презентації, наради і засідання, без них уявити робочий процес на фірмі, підприємстві тепер не можливо. До презентацій готуються як до екзаменів, студіюються ролі, виділяються слова, фрази, розставляються акценти, виробляється по – етапах мозковий штурм, актуалізація знань та навиків і т. д. Без візуальних та організаційних помічників бути на висоті під час презентацій, нарад направду важко. Компанія АLLboards пропонує таких організаційних помічників діловим людям. Для успішного процесу представлення проектів, проведення презентацій тощо в асортименті АLLboards є такі сучасно адаптовані розробки:

1) Коркові таблиці в дерев’яних і алюмінієвих рамах, МDF таблиці найбільш популярних розмірів( 150х100, 100х200, 120х180, 90х60, 45х60см). Окрім того на фірмі АLLboards ви можете замовити розмір дошки для презентацій, проектів за індивідуальними, зручними для вас параметрами.

2) Сухо – стиральні магнітні таблиці в алюмінієвих рамах, дерев’яних та МDF варіанті.

3) Крейдові таблиці у рамах під замовлення і з наявним широким вибором на складі нашої фірми.

4) Мобільні обертові таблиці.

5) Комбіновані таблиці в дерев’яних рамах.

6) Фліпчарти (таблиці на мольбертових ніжках).

7) Дитячі мольберти у рамах із дерева.

8) Спотикачі крейдові, на яких дуже зручно писати.

9) Дошки у вигляді триптихів, тобто потрійні дошки, які легко збільшуються та зменшуються у розмірі. Це неабияк доречно в роботі для економії простору кімнати.

10) Аксесуари канцелярські, для малювання, крейдове начиння, кнопки, губки для стирання, набори кольорових маркерів, крейдовий маркер, магніти, спреї для сухо – стиральних магнітних таблиць та фліпчартів.

Звертаємо увагу клієнтів АLLboards, що для вашого комфорту та успіху в справах ми пропонуємо індивідуальні розробки типу Економ «см2», в яких по замовленню підбираємо та реалізовуємо предметних помічників, таких як коркові таблиці за чітко вказаними розмірами. При використанні коркових таблиць від АLLboards ви отримуєте додаткові переваги у веденні проектів і бізнесу загалом. Наші коркові таблиці відповідають екологічним та технічним європейським зразкам, що робить їхнє використання комфортним, а їхніх власників впевненими та креативними. Поверхня коркових таблиць АLLboards, виготовлена із натурального корку та надається до горизонтального та вертикального монтажу. У комплект коркової дошки від нашої компанії додається набір кнопок та необхідного кріплення. На складі компанії АLLboards повсякчас наявними є коркові дошки таких розмірів: 60×90, 120×90, 180×100, 150×100, 200×100 та 200х120см.

Запрошуємо до співпраці на шляху до успіху!